JBL'den Sporculara Özel 4 Yeni Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık (CES 2019)

Premium kulaklık, hoparlör ve ses sistemleri üreten JBL, CES 2019 Fuarı’nda 4 yeni "gerçek" kablosuz kulaklık tanıttı. Yeni Endurance Peak, UA True Wireless Flash, Tune 120TWS ve Reflect Flow model isimlerini taşıyan gerçek kablosuz Bluetooth kulaklıklar, sundukları özelliklere göre çok uygun fiyatlara sahip. Yeni JBL kablosuz kulaklıklar (gerçek kablosuz Bluetooth kulaklıklar) tüm detaylarıyla haberimizde.

Dünyanın önde gelen hoparlör markalarından JBL, gerçek kablosuz kulaklık arayanların dikkatini çekecek dört yeni ürününü CES 2019’da sergiledi.

JBL Endurance Peak Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi:

  • Fiyatları 100$ - 170$ aralığında olan gerçek kablosuz Bluetooth kulaklıklardan JBL Endurance Peak, koşma, hızlı koşma, zıplama, dalış kulaklıklarını içine alan Endurance serisinin en yeni üyesi. 4 saat pil ömrü sunuyor. TwistLock ve FlexSoft teknolojilerinin yanı sıra kulaklığın takılıp çıkarıldığını otomatik olarak algılayan PowerHook özelliğine sahip. IPX7 sertifikası olan kulaklıkla eller serbest arama gerçekleştirmek mümkün. Tam fonksiyonel dokunmatik kontrolleriyle rahat kullanım sunan JBL Endurance Peak’in mavi, siyah ve kırmızı renkleri bulunuyor. Kulaklık şu anda 120$ fiyat etiketiyle satışta.

UA True Wireless Flash Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi:

  • JBL’in Under Armour ile çalışmaya devam ettiğini gösteren UA True Wireless Flash modeli, koşucular ve bisikletçiler için ekstra özellikler sunuyor. Arama geldiğinde müziğin sesini kısarak konuşma için özel ayarlanmış mikrofonu devreye sokan TalkThru ve dış sesi tamamen kesmeyerek çevrede olan biteni (araba sesleri gibi) duymanızı sağlayan AmbientAware teknolojilerine sahip olan kulaklık, 5 saate kadar pil ömrü sunuyor. UA Storm Proof ter ve su geçirmez teknolojisini içeren IPX7 sertifikasına sahip. Kulaklığı alana 12 ay MapMyRun premium abonelik ücretsiz veriliyor. Şu anda satışa olan kulaklığın fiyatı 170$.

JBL Tune120TWS Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi:

  • JBL Tune120TWS, tasarım olarak diğer modellere benziyor. Ayırıcı nokta fiyatı. 100$ fiyat etiketiyle 2019 bahar ayında satışa sunulacak olan kulaklık, 4 saat pil ömrüne sahip ancak AirPods benzeri şarj kutusuyla birlikte 16 saate kadar kullanım sunabiliyor. 15 dakika hızlı şarj ile 1 saat pil ömrü sunuyor. Eller serbest stereo arama, tek dokunuşla Google Now veya Siri’ye bağlanma, JBL Pure Bass Sound özellikleriyle dikkat çeken kulaklık, ergonomik tasarıma önem veren kişiler için.

JBL Reflect Flow Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi:

  • JBL’in yeni gerçek kablosuz kulaklıkları arasında en iyisi olarak gösterilen JBL Reflect Flow, 150$ fiyat etiketiyle bu yaz satışa sunulacak. UA modelinden biraz pahalı ve benzer özelliklere sahip ancak pil ömrü çok daha uzun.