J.K. Rowling'ten Yeni Bir Harry Potter Hikayesi Daha Geliyor

J.K. Rowling'ten Yeni Bir Harry Potter Hikayesi Daha Geliyor

Harry Potter hayranları için mükemmel bir haber daha bugün yayınlandı. Yayınlanan bu habere göre ise, J.K. Rowling, şu aralar yeni bir Harry Potter hikayesi üzerinde çalışıyor.

7 yıl önce biten hikayeyi yeniden canlandırmayı düşünen Rowling, İşin ilginç yani ise bu sefer hikayede Harry, Hermione ve Ron'un yetişkin hallerini göreceğiz. Harry'i 34 yaşında, karısı ve enm yakın arkadaşlarıyla beraber. 

Fakat işin daha ilginç bir yanı daha var; Rowling'in konuşmacısı, ünlü yazarın artık "Potter" hikayelerinden uzak duracağını söyledi. Peki ya bu ne demek? Potter hikayesi olmayan bir Harry Potter mı geliyor?

Film olarak beklenen bu yeni hikaye, Harry Potter serisinden 70 yıl sonrasını anlatıyor olacak. 18 Kasım 2016 için takvimde yerini almış olan film şimdiden merakla beklenmeye başladı. 

Yeni hikayelerle kariyerini devam ettirmeye çalışan Rowling, acaba bunu gerçekten istediği için mi yapıyor, yoksa amacı yeniden para kazanmak mı? Kafamızdaki sorular çok fazla, fakat bunların yeteri kadar cevabı yok. 

Detayları takip edeceğiz, bizimle kalın.

Yeni Call of Duty Oyununun Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

YORUMLAR