John Legend'ın Yeni Şarkısının Klibi Google Pixel 2 ile Çekildi

Google Pixel2 Video

Amerikalı R&B sanatçısı John Legend, kısa bir süre önce yeni single'ı A Good Night'ı piyasaya çıkardı. Yeni single’ın müzik klibi ise tamamen Google Pixel 2 ile çekildi. Çekilen video klipte birkaç düzenlemele yapıldığı belirtilse de yalnızca bir akıllı telefon kamerasıyla çekilen bir klip olarak oldukça başarılı ve etkileyici görünüyor.

Daha önce Google’ın çeşitli reklam videolarında da yer alan John Legend, bu sefer de kendi müzik klibini tamamen Google Pixel 2 ile çekerek bu akıllı telefonun başarısını gözler önüne serdi. Çekim sırasında video klibin bir kısmı loş ışıklı bir kısmı da parlak ışıklı ortamda çekilmiş. Ancak buna rağmen Google Pixel 2, her iki ortamda da video kalitesinden ödün vermeyerek başarısını kanıtlamış.

Google Pixel 2 ile çekilen bu klipte, gece klübüne yalnız gelen bir bayan ve bir erkeğin Tinder benzeri bir uygulama ile tanışması konu alınmış. Klibin ilerleyen kısımlarında bu tanışma bir evliliğe dönüşüyor. Düğüne kadarki bölümde klibin bir gece klubünde loş ışıkta çekildiği görülürken, düğün anı ve sonrasının ise daha aydınlık, daha renkli ve daha hareketli bir şekilde kayda alındığı görülüyor.

Aslında akıllı telefonlar ile video klip veya sinema filmi çekilmesi durumu yeni bir şey değil. Daha önce de bu şekilde bazı kliplerin ve filmlerin çekildiğini görmüştük. Ancak Google Pixel 2 ile çekilen bu video klip, şimdiye kadar gördüklerimizden çok daha üstün ve kaliteli görünüyor.

YORUMLAR