Joygame'in Yeni Yarış Oyunu Go!Go!Go!:Racer Çıkış Yaptı!

Joygame'in Yeni Yarış Oyunu Go!Go!Go!:Racer Çıkış Yaptı!

Ülkemizin önemli oyun geliştiricileri arasında yer alan Joygame, yeni mobil yarış oyunu Go!Go!Go!:Racer'ı resmi olarak yayınladı. Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Go!Go!Go!:Racer kendine has bir görsel yapıyı heyecan dolu bir oynanışla birleştirmekte. Go!Go!Go!:Racer'da aracına bir serseri tarafından hasar verilen bir kahramanı yönetiyoruz ve intikamını alması için ona yardımcı oluyoruz. Türkçe olarak yayınlanan oyun bolca eğlenceyi beraberinde getiriyor.

Cell-shade türünde çizgi roman tadında grafiklere sahip olan Go!Go!Go!:Racer'da temel amacımız benzinimiz tükenmeden en uzun mesafe yol alabilmek ve olabildiğince yüksek puan toplayabilmek. Bu iş için trafiğin arasında yol almamız ve reflekslerimizi konuşturmamız gerekiyor. Yolda ilerlerken altınları toplayarak ek puan kazanabiliyoruz. Ayrıca yol üzerindeki bonuslar da bize altın toplamamızı kolaylaştıran mıknatıs veya süper hızlı ilerlememize yardımcı olan turbo gibi avantajlar kazandırabiliyor.

Go!Go!Go!:Racer'da aracımızı sola veya sağa doğru yönlendirebildiğimiz gibi zıplamasını sağlayarak önümüzdeki araçların üzerinden geçiş yapabiliyoruz. Oyunda bölümleri geçtikçe aracımızı geliştirebiliyor ve yeni araçlar satın alabiliyoruz. Bu aksiyon dolu yarış oyununu indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Google, 2014'ün En İyi Android Oyunlarını Listeledi

YORUMLAR