Jurassic World Evolution’da Kendi Dinozor Parkı'nızı Oluşturun

Jurassic World Evolution’da Kendi Dinozor Parkı'nızı Oluşturun

Bir dönemin en başarılı filmlerinden olan Jurassic Park, 2015 yılında Chris Platt’ın şahane oyunculuğuyla Jurassic World ismiyle geri dönmüş, dinozor özlemimizi biraz olsun dindirmişti. Ancak Jurassic Park/World filmlerinde dinozorlar bir şekilde tutuldukları yerden kaçmayı başarıyor. 2018 yılında piyasaya çıkacak olan Jurassic World Evolution oyunu, kendi Dinozor Parkı'nızı inşa etmenize imkan tanıyor.

Yaptığım park tasarımıyla dinozor kaosunu engellerim diyorsan, Frontier imzalı Jurassic World Evolution oyunu tam sana göre. 2018 yazında PC, PS4 ve Xbox One platformlarında piyasaya sürülecek oyun, yayınlanan fragmanıyla büyük bir heyecan yarattı.

Jurassic World Evolution’da, Isla Nublar adasını istediğiniz şekilde dizayn edebiliyorsunuz. Eğlence merkezleri yaparak insanları adaya çekebilir, farklı yatırımlar yaparak konuklarınızın güzel zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Tabi bunları yaparken ada güvenliğini de ihmal etmemeniz gerekiyor. Oyunda mühendislerinizi kullanarak tam güvenlikli bir dinozor parkı inşa etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde olası bir dinozor istilasıyla karşılaşabilirsiniz.

Frontier imzalı Jurassic World Evolution, Jurassic World’ün devam filmi ‘Fallen Kingdom’ ile hemen hemen aynı zamanda piyasaya çıkacak. Bu gelişme, aynı anda iki farklı heyecan yaşayacağımız için ayrıca mutlu etti tabi.
PC, PS4 ve Xbox One platformlarında göreceğimiz Jurassic World Evolution oyununun film fragmanı tadındaki videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Jurassic World mobil oyununu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Ağustos 3. Hafta)

Spotify Artık Xbox One Platformunda da Çalışacak

YORUMLAR