Jurassic World: Fallen Kingdom Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Jurassic World Fallen Kingdom Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Başrollerinde Chris Patt ve Bryce Dallas Howard'ın olduğu Jurassic World: Fallen Kingdom'ın yeni fragmanı yayınlandı. Ülkemizde 8 Haziran'da vizyona girecek olan film, final fragmanıyla heyecan fırtınasını bir kat daha artırdı.

İlk olarak 1993 yılında Steven Spielberg'ün ellerinde hayat bulan ikonik bilimkurgu filmi Jurassic Park, 1997 ve 2001 yıllarında çekilen iki devam filminin ardından derin bir sessizliğe gömülmüştü.

Hollywood'un en çok gişe yapan filmleri arasında yer alan seri, tam 14 senenin ardından 2015 yılında "Jurassic World" ismiyle geri dönmüş ve muazzam bir başarıya imza atmıştı. Colin Trevorrow tarafından yönetilen filmin başrollerinde Chris Patt ve Bryce Dallas Howard yer alırken, dördüncü halkanın senaryosu ise Rick Jaffa, Amanda Silver, Derek Connolly ve Trevorrow tarafından kaleme alınmıştı. 

25 yıl önce yaratılan hikaye, serinin 5. filmi  Jurassic World: Fallen Kingdom ile devam edecek. Film için yayınlanan son fragman, Owen (Chris Patt) ve Claire'ın (Bryce Dallas Howard) nasıl bi maceranın içine düştükleri konusunda daha iyi bir fotoğraf veriyor. 

Nublar adasındaki yanardağın patlayacak olması sebebiyle, dinozorları volkanik bir felaketten kurtarmaya çalışacak olan ikili, bunu yaparken başka insanlardan yardım alacak. Tabii, bunun aslında iyi bir fikir olmadığını anladıklarında ise biraz geç olacak. Zira Owen ve Claire'a yardım eden bazı esrarengiz kişiler, adadaki dinozorları kaçırarak şehre götürüyor. 

Devam filminin senaristliğini yine Trevorrow ve Derek Connolly yapıyor; ancak bu sefer yönetmen koltuğunda "The Impossible", "The Orphanage" ve "A Monster Calls" filmlerinin yönetmeni J.A. Bayona oturuyor.

Jurassic World: Fallen Kingdom, ülkemizde 8 Haziran'da vizyona girecek.

YORUMLAR