Just Cause 4'ten Neşeli Bir Tanıtım Videosu

just cause 4 tanıtım videosu

Just Cause serisinin son oyunu Just Cause 4 için, gerçek oyuncular kullanılarak hazırlanan tanıtım videosu, izleyenleri güldürmeyi başardı. Rico Rodriguez’in marifetlerinin anlatıldığı video, hikayeye dair kimi ipuçları da içeriyordu.

Akıllara zarar aksiyon sahneleriyle bilinen ve oyunculara tam bir heyecan fırtınası vaat eden Just Cause serisi, bugüne kadar yayınlanan oyunlarıyla büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Serinin dördüncü oyunuyla aksiyon seviyesini bir üst kademeye çıkarmak için hazırlanan Avalanche Studios, oyuna birçok yeni ekipman eklerken, hortum çıkarma gibi özelliklerle ana karakterimizi tam bir canavara dönüştürdü.

Bugün itibarıyla oyunun yayıncısı Square Enix ise Just Cause 4 için gerçek oyuncular kullanılarak hazırlanan bir video yayınladı. Videoda Rico Rodriguez’in tek başına bir askeri üssü ele geçirmesi konu alınırken, videoda saldırıdan sonrası anlatıldı. Oyunda yer alacak bir başka karakter olan Gabriela Morales’in yaralı askerlerden yaşananları öğrenme çabalarını gösteren “One Man Did All This? (Bunu tek bir adam mı yaptı?)” başlıklı video, komik sahneler içeriyordu.

Rico’nun dördüncü oyunda kullanabileceği kimi özelliklerin gösterildiği, Gabriela Morales karakterinin ise tüm bu yapılanlara inanmadığı o ilginç ve eğlenceli videoyu ise hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.