Just Dance Now'ın Android Oyunu Çıktı

Ubisoft, Dünyanın en popüler dans oyunlarından bir tanesi olan Just Dance Now'ı Android cihazlarınız üzerinden oynayabilmeniz için gereken uygulamayı Google Play Store'da yayınladı.

Just Dance Now'ın Android Oyunu Çıktı

Ubisoft, XBox ile oynanabilen modern dans oyunu Just Dance Now artık Android cihazlar ile de oynanabiliyor. Firmanın çıkardığı uygulama sayesinde tarayıcılarınız üzerinden oyunu açarak Android cihazlarınızı kumanda olarak kullanarak oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Mobil platformdaki imkanların sınırlı olması nedeni ile bu tür oyunların oynanması eskiden mümkün değildi. İlk olarak Guitar Hero gibi bir gitar çalma oyunu mobil platforma gelmesine rağmen oyunun PC versiyonuna göre çok daha kısıtlı özelliklere sahipti. Ubisoft firması yaptığı geliştirmeler sonucunda oyunun Android versiyonunu geliştirdi. Google Play Store'a 2 gün önce eklenen uygulama Android telefonlarınızı oyunda hareketlerinizi algılamak için kullanmanızı sağlıyor. Oyunu internet tarayıcılarınız üzerinden PC, Laptop yada diğer cihazlarınız ile açabilirsiniz.

Oyunu oynayabilmek için www.justdancenow.com sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Dilerseniz cihazlarınızı akıllı tellevizyonlarınıza bağlayarak dev ekranlar karşısında oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Tek başınıza oynayabileceğiniz gibi kalabalık arkadaş grupları ile de oynayabilirsiniz. Oyunda herhangi bir oyuncu sayısı sınırı bulunmuyor. Fakat oynayacak olan herkesin uygulamayı indirerek Android telefonlarını sağ elinde tutması gerekiyor.

Oyun hakkında bilgi vermek gerekirse, ekrandaki karakterlerin seçtiğiniz şarkılarda yapmış olduğu dans figürlerinin aynısını yapmaya çalışarak en yüksek puanla kazanmaya çalışmalısınız. Karakterlerin yaptığı dans herketlerini ne kadar başarılı yapabilirseniz aynı oranda yüksek puan alabilirsiniz. Hatasız seri olarak hareketleri yapabilirseniz ekstra puanlar da kazanıyorsunuz. Turuncu Levye ekibimizden Enis ve Türker'in Just Dance Now için çektiği ilk 8 dakika videosuna göz atarak oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Oyunda dans ederken DanceCam özelliğini kullanarak dansınızı video olarak kaydedebilir ve sosyal medya üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek oynayabiliyorsunuz. Fakat ücretsiz müzikler kategorisindeki şarkılar ile sınırlısınız ve ücretsiz şarkılardan önce video reklamlar oynatılmaktadır. Dilerseniz belirli bir ücret karşılığında VIP üyelik satın alarak en son çıkan ve popüler şarkılar eşliğinde dans edebilirsiniz.

Oyunu Android telefonlarınıza indirmek için aşağıdkai bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

USB Bellek Nasıl Formatlanır?

YORUMLAR