Jwebi ile Yurdışı Siparişlerinizi Elden Teslim Alın

Jwebi ile Yurdışı Siparişlerinizi Elden Teslim Alın

Jwebi, yurtdışından verdiğim siparişim kayboldu mu, gümrükten geçebildi mi gibi sorularınıza çözüm sunuyor. Artık siparişi verdiğiniz ülkeden oturduğunuz şehre seyahat edenlerle istediğiniz ürünü teslim alabileceksiniz.

Yurdışından sipariş verirken çoğumuzun kafasına sipariş bize ulaşana dek oluşabilecek olası problemler takılıyordur. Jwebi adlı yeni hizmet bu sorunları en aza indirebilmek adına devrim niteliğinde bir sipariş ağı sağlamak için tasarlanmış. Her gün dünyada seyahat eden milyonlarca kişiden ilham alan girişimciler, siparişlerin alınıp elden teslim edilmesi için bu potansiyeli kullanmayı akıl etmiş. Yapmanız gereken almak istediğiniz ürünün teslimi için ödemeyi düşündüğünüz ücreti belirtmek. Bu fiyata getirmeyi kabul edenlerle ortak bir tarihte anlaşmanız halinde siparişinizi alıp size getiriyorlar, siz de ödemeyi onlara yapıyorsunuz. Böylece gümrükten geçtiğinden emin oluyor, yüksek shipping ödemekten kurtuluyorsunuz.

Twitter hesaplarında hizmetin Ağustos ayında İngilizce olarak kullanıma açılacağını bildiren kurucular, jwebi.com üzerinden “Jwebi” kelimesinin anlamı için tahminleri alıyor. Sizin de fikriniz varsa şansınızı deneyebilirsiniz.

Pinterest Windows Phone için Yayınlandı

Firefox 30 Yayınlandı, Eklentiler Artık Kapalı Yükleniyor

YORUMLAR