Kaçırmadınız... En Büyük Oyun Koleksiyonu Yeniden Satışta

Kaçırmadınız... En Büyük Oyun Koleksiyonu Yeniden Satışta

Haziran ayında açık artırmaya giren 11 bin oyun her ne kadar tüm basında 750 bin dolara satıldı haberiyle duyurulsa da, satış bazı sebeplerden dolayı gerçekleşememiş, biz de neler olup bittiğini pek takip edememiştik. Ancak tüm bu oyunların sahibi Michael Thomasson koleksiyon satışını bir kez daha denemeye kararlı görünüyor. 

“Satıldı” haberlerine rağmen, bir şekilde 750 bin 250 dolarlık satışın gerçekleşmemesi üzerine çok fazla yorum yapmayan koleksiyoncu Michael Thomasson, tüm ürünleri yeniden satmak için kolları sıvadı.  Satışın gerçekleşmemesini ardından hukuki bir sürecin başladığını ifade eden Thomasson bu konuda şu aşamada konuşmanın doğru olmadığını söylüyor.

Geçen Haziran ayında yakaladığı 750 bin doların üzerindeki teklife benzer bir teklifin tekrar gelebileceğinden pek umutlu olmayan Thomasson, 11 binden fazla olan koleksiyonunun envanterini yeniden düzenliyor.

Guinnes Rekorlar Kitabı’nda kayıtlı olan koleksiyonun yeni sahibinin kim olacağı elbette şu anda bilinmez ama, Thomasson ilk açık artırmadan sonra yaşanabilecek sorunlar hakkında bir tecrübe edinmişe benziyor. Bu yüzden direk satış yöntemini tercih edeceğini söylüyor.

“Geçen sefer biz bu fırsatı nasıl kaçırdık” diye üzülüyorsanız işte, fırsat tekrar ayağınıza gelmiş durumda.

TEOG Soruları ve Cevapları Açıklandı

Mobil Haber Uygulaması iHurriyet Güncellendi

YORUMLAR