Kaçırmayın! HyperX ile Oyuncu Bilgisayarı Kazanabilirsiniz

Kaçırmayın! HyperX ile Oyuncu Bilgisayarı Kazanabilirsiniz

Oyuncu ekipmanları ve donanımlarıyla adından oldukça sık bahsettiren HyperX, resmi Türkiye Youtube hesabında yaptığı kampanyayla bir şanslı takipçisine; içerisinde HyperX donanımlarının da yer aldığı bir oyuncu bilgisayarı hediye ediyor.

HyperX Türkiye Youtube hesabında yayınladığı video ile kampanya detaylarını takipçileriyle paylaşan HyperX, aynı zamanda bir şanslı takipçisine hediye edeceği oyuncu bilgisayarının parça seçim, bilgisayar toplama ve oyun test adımlarını da yayınladığı farklı bir video serisiyle kullanıcılarının beğenisine sundu.

Yukarıda yer alan video aracılığıyla kampanyayla ilgili tüm detaylara ulaşabilir ve kampanya şartlarını yerine getirerek HyperX'in sizler için sunmuş olduğu bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

20 Kasım 2016 tarihinde sona erecek olan oyuncu bilgisayarı kampanyasının kazananı; 21 Kasım 2016 tarihinde yine HyperX'in Türkiye Youtube hesabı üzerinde yapılacak canlı yayınla sahibini bulacak. Ayrıca HyperX ve Teknobiyotik tarafından yapılan açıklamaya göre; kampanya sonrasında sınırlı sayıda kullanıcı, bu hazır oyuncu bilgisayarını kendilerine verilecek olan özel bir kod yardımıyla Teknobiyotik üzerinden 200 TL indirimle satın alma şansını yakalayacak.

HyperX Oyuncu Kasası Sistem Listesi

-İşlemci: Intel i5 6500

-Anakart: Asrock H170 Pro4 Hyper

-RAM: HyperX Fury 2400MHz 8GB

-Ekran Kartı: Sapphire RX470 Nitro+ 4GB

-HDD: Seagate 1TB 7200RPM

-SSD: HyperX Fury 120GB SSD

-Kasa: Dark Shadow ATX

-Güç Kaynağı: High Power Element Bronze II 600W 80+ Bronze

-İşlemci Soğutucu: Dark Freezer X90

-Kulaklık: HyperX Cloud Stinger

Kampanyaya katılan herkese şimdiden bol şans dileriz.

Daha önce HyperX Türkiye YouTube sayfalarında paylaşılan oyuncu bilgisayarı toplama videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Formu YouTube'da çok arayıp da bulamadıysanız buradan doldurabilirsiniz.

YORUMLAR