Kaliteli RPG Oyunu Aralon: Forge and Flame Android İçin Artık Ücretsiz!

Kaliteli RPG Oyunu Aralon: Forge and Flame Android İçin Artık Ücretsiz!

Eğer mobil cihazlarınızda kaliteli oyunlar oynamayı seviyorsanız size güzel bir haberimiz var. 2010 yılında çıkış yapan ve büyük beğeni kazanan Aralon: Sword and Shadow'un geliştiricisi Crescent Moon Games geçtiğimiz sene bu oyunun devam oyunu niteliğindeki Aralon: Forge and Flame'i mobil cihazlarda oyuncuların beğenisine sunmuştu. 3 farklı kıtayı kapsayan geniş bir açık dünya üzerinde geçen bir maceraya atıldığımız Aralon: Forge and Flame ilk olarak ücretli olarak uygulama marketlerinde yer almıştı. Şimdi ise Android için bu güzel rol yapma oyununun tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bir versiyonu yayınlandı.

Aralon: Forge and Flame'de oyuna ismini veren Aralon adlı fantastik krallığa konuk oluyoruz ve bu krallığın kaderini belirlemek ve taht üzerindeki savaşları sonlandırmak için mücadele ediyoruz. Oldukça geniş bir açık dünyaya yer veren oyunda 3 farklı ırktan birini seçebilmekteyiz. Irk seçimi yaptıktan sonra ise 5 kahraman sınıfından birini tercih edebiliyoruz. Bu sınıflar kendilerine has yeteneklere ve savaş stillerine sahipler.

Aralon: Forge and Flame, Skyrim gibi  hem birinci şahıs bakış açısından, hem de 3. şahıs bakış açısından oynayabileceğiniz bir RPG. Oyunun grafik  kalitesi ise bir hayli yüksek.

The Walking Dead Oyununun 3. Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR