Kamerası Katlanabilen Telefon Doov Nike V1 Tanıtıldı

Kamerası Katlanabilen Telefon Doov Nike V1 Tanıtıldı

Son dönemlerde akıllı telefon pazarı oldukça gelişti ve büyüdü. Bu gelişmeyle birlikte farklı telefon firmaları ortaya çıktı ve bu firmalar sayesinde ilginç tasarımlı telefonlar üretilmeye başlandı. Çin merkezli bir telefon üreticisi kamerası katlanabilen yeni bir telefon üretmeyi başardı ve bunun tanıtımını yaptı.

Doov Nike V1 ismini taşıyan yeni telefon özçekim bağımlılarının ilgisini oldukça çekecek gibi. Çünkü telefonda en fazla önem verilen özellik şüphesiz kamerası. Gelişmiş özelliklere sahip kamera özçekimciler için oldukça işlevsel ve çok farklı bir  tasarıma sahip. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıllarda çıkan özçekim akımı hala etkisini koruyor. Bu yüzden telefon firmaları arka kamera yerine artık ön kamerayı daha fazla geliştirmeye başladı. Doov Nike V1 ise bunun tam tersini yaptı ve tek bir kamera ile hem ön hem de arka kamerayı halletmeyi düşündü.

Doov Nike V1, sadece 13 MP çözünürlüğünde olan bir kameraya sahip ve bu kamera hem arka hem de ön tarafa katlanabiliyor. Kamerasının dışında tasarımıyla da oldukça beğenilen bu telefonun teknik özellikleri de oldukça iyi. 2 GB RAM ve 2480 mAh'lik bir bataryası bulunan bu telefon 720p 5 inç boyutunda d a bir ekrana sahip. Bu farklı ve işlevsel telefon Çin'de 325 Dolar'lık bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Sony Xperia Z3'te Pembe Kamera Sorunu Ortaya Çıktı 

Yeni Nesil iPhone Kameraları Hakkında İlginç Duyumlar

YORUMLAR