Kanın Gövdeyi Götürdüğü Mobil FPS Oyunu Dead Effect 2 Çıktı!

Kanın Gövdeyi Götürdüğü Mobil FPS Oyunu Dead Effect 2 Çıktı!

Eğer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yüksek kaliteli bir FPS oyunu arıyorsanız çok beklemenize gerek yok. Android ve iOS için yayınlanan yeni bir zombi oyunu olan Dead Effect 2 oyunculara aradıkları aksiyonu sunarken güzel grafiklerle görsel bir şölen yaşatıyor. Dead Effect serisinin ilk oyununda uzayın derinliklerinde geçen bir maceraya atılıyorduk ve olağanüstü olayların yaşandığı bir uzay istasyonunda gerilim dolu bir yolculuğa çıkıyorduk. Dead Effect 2'de de bu hikayeye kaldığımız yerden devam ediyoruz; fakat bu sefer 3 farklı kahramandan birini seçebilmekteyiz.

Dead Effect 2 görsel kalite açısından oldukça başarılı bir yapım. Konsol kalitesindeki grafiklere sahip olan oyunda silah ve düşman modellemeleri yine aynı kaliteye sahip çevre tasarımlarıyla birleşmekte. Mobil cihazlarınızın sınırlarını zorlayacak korku oyununda kanlı aksiyon sahnelerine hazırlıklı olmanızda fayda var; çünkü düşmanlarınızın kollarının ve bacaklarının havada uçuştuğuna şahit olabilirsiniz.

Dead Effect 2'nin içeriği RPG elementleriyle zenginleştiriliyor. Kahraman geliştirme seçenekleri, farklı silah ve ekipmanlar ve bu silah ve ekipmanları modifiye edebilme imkanı Dead Effect 2 içerisinde oyuncuları bekleyen öğelerden bazıları. Dead Effect 2 Android ve iOS versiyonlarını bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilmeniz mümkün:

YORUMLAR