Kaos2 Kapılarını 5 Ağustos'ta RPG Severler İçin Açıyor

Kaos2 Kapılarını 5 Ağustos'ta RPG Severler İçin Açıyor

Uzakdoğu medeniyetlerinin mistik ortamlarında geçen Kaos2, yeni çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu. Geniş bir imparatorluk sistemi üzerine geliştirilmiş olan oyunda, köyler ve eyaletler arasında amansız savaşlara ve mücadelelere şahit olacağız.

Kaos 2’nin aktif oyun sistemi geliştirilebilen binek hayvanları, zindanları, kervan savaşları, takım ve klan yönetim sitemiyle son derece ilgi çekici bir MMORPG tecrübesi sunuyor. Kale savaşları ağırlıklı Kaos2, 7/24 oyun içi etkinlikleriyle de oyuncuların sürekli yeni deneyim kazanmalarına ve seviye atlamalarına teşvik edici, heyecanlı bir atmosfer sağlayabiliyor.

Kaos2 Nasıl Oynanır?

5 Ağustos Cuma günü kapılarını oyunculara açacak olan Kaos2'ye buradan ulaşıp üye olmanız mümkün. sabit olarak ilerlemek durumunda da kalmıyorsunuz. Tüm oyuncular karakter gelişimlerini hızlandırmak için istedikleri gibi etkinlik ve savaşlardan faydalanabiliyorlar. Böylece seviye kısıtlamasına maruz kalmadan tüm oyunun keyfini rahatça çıkarabiliyorlar. Oyun içerisinde bir takım ya da klana bağlı kalmaksızın ilerlemeniz de mümkün.

Kaos2 Sınıfları Nelerdir?

Kaos2 oyuncuları Gök Büyücü, Muhafız, Kızıl Büyücü, Şifacı ve Dövüşçü sınıflarından birini seçerek oyuna dahil olabiliyorlar. 7/24 PvP şeklinde kurgulanmış oyunda rekabet hiç bitmiyor. 

YORUMLAR