Kapaklı Telefonlar Samsung W2017 ile Geri Dönüyor

Kapaklı Telefonlar Samsung W2017 ile Geri Dönüyor

2000’li yıllarda tasarımıyla büyük sükse yapan kapaklı telefonlar, günümüz teknolojisiyle donatılarak daha güçlü bir şekilde dönüş yapıyor. Kapaklı tasarıma sahip Samsung W2017 modelinin dünyaya açılmasıyla kapaklı telefon furyası yeniden başlayabilir.

Günümüzde büyük ekranlı ve ince çerçeveli telefonlar yoğun bir şekilde rağbet görürken, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Samsung Galaxy S8 bu durumun en güncel örneği oldu. Bir dönem az yer kaplayan telefonlar ilgi görürken günümüzde ise fiziksel olarak büyük telefonlar revaçta. Yani değişen trendler göz önünde bulundurulduğunda şimdilik nostalji gözüyle bakılan kapaklı telefonların yeniden yaygınlaşması gerçek olabilir.

Geçtiğimiz yıl satışa sunulan Samsung W2017 kapaklı telefon modeli fiziksel tuş takımı ve kapaklı tasarımı ile günümüz teknolojisini retro bir tasarım ile birleştirmişti. Ancak yalnızca Çin pazarında satışı yapılan cihaz, bu yıl dünyaya da açılacak. Samsung W2017’nin Çin sınırları dışındaki ilk noktası Samsung’un anavatanı Güney Kore olacak.

Günümüzdeki cihazlarla yarışabilecek teknolojik özelliklerle donatılan Samsung W2017, Snapdragon 820 yonga seti ve 4 GB RAM’e sahip. 4,2 inç 1080p Super AMOLED ekrana sahip olan cihazın kamera özellikleri de oldukça iyi durumda. 12 MP arka ve 5 MP ön kamerayla donatılan Samsung W2017, 4K kalitesinde video kaydı da yapabiliyor.

Yeni Nokia 3310, 24 Mayıs Tarihinde Avrupa'da Satışta!

Samsung Galaxy S7 Dünya'nın En Popüler Telefonu Oldu

YORUMLAR