Karşınızda Muhteşem Özellikleriyle Motorola Moto M

Karşınızda Muhteşem Özellikleriyle Motorola Moto M

Motorola'nın, yeni akıllı telefonu ortaya çıktı. Motorola Moto M adı verilen yeni telefon sahip olduğu özellikleri ve fiyatı ile dikkat çekiyor.

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra sürekli olarak çalışmalarına devam eden Motorola, yeni akıllı telefonunu bugün resmi olarak açıklayacak. Motorola Moto M adıyla anılacak telefon henüz resmi olarak tanıtılmadı ancak telefonun tüm teknik özellikleri Lenovo'nun internet sitesi üzerinden açıklanmış durumda. Tasarım ve özellik bakımından göz dolduran Moto M, fiyatıyla da orta segment telefonlar arasında kendini belli edecek.

Motorola Moto M Teknik Özellikleri

Tasarım olarak yuvarlatılmış kenarlara sahip olan Moto M, içerisinde 1.8 Ghz hızına sahip 8 çekirdekli bir işlemcinin yer aldığı MediaTek Helio P15 yongasından gücünü alıyor. Mali-T860 grafik işlemcisininde yer aldığı telefon, 5.5 inç boyutunda Full HD çözünürlüğe sahip bir ekran ile gelecek. 4GB RAM ve 32 GB depolama alanı gibi yüksek özelliklere de sahip olan telefon, orta segmente yeni bir soluk getiriyor. 

Öte yandan telefonun arka kısmında 16, önünde ise 8 MP'lik kamera yer alıyor. Aynı zamanda Moto M'in arka kasasında bir de parmak izi okuyucusu bulunuyor. 3050 mAh'lik piliyle de uzun şarj süresi sağlayan telefon Quick Charge teknolojisini de destekliyor.

Motorola Moto M Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Orta segmente göre oldukça yüksek özelliklere sahip olan Moto M, 11 Kasım tarihinde resmi olarak Çin'de satışa sunulacak. Telefonun fiyat etiketi ise sadece 294 dolar olacak. Telefonun ülkemize gelip gelmeyeceğini henüz bilmiyoruz.

LG G5 İçin Android 7.0 Müjdesi

Galaxy Note 7 Cihazınızı İade Etmediyseniz Kötü Bir Haberimiz Var

YORUMLAR