Karşınızda Polaroid Özçekim Akıllı Telefonu

Karşınızda Polaroid Özçekim Akıllı Telefonu

CES 2015 irili ufaklı birçok yeniliği tanımamıza sebep oldu. Bunlardan bazıları gerçekten çok önemli atılımlar olarak değerlendirilirken bazıları ise 'acaba ne gerek vardı' dedirtecek kadar düşündürücü olabiliyor. Polaroid Selfie Phone'da bunlardan biri gibi.

Özçekim (selfie) modası dünyayı kasıp kavururken insanlar ağırlıklı olarak akıllı telefonları bu hobileri için kullanıyorlar. Bu durumu değerlendirmek isteyen emektar Polaroid özçekim meraklılarına yönelik ürününü CES 2015'te raflara yerleştirdi.

Polaroid’in amacı özçekim yapabilen Polaroid Selfie adında bir akıllı telefon üretmiş. Adından da anlaşılacağı gibi bu ürünün hedef kitlesi belli. 5,5 inçlik 1280x720 çözünürlükteki HD IPS ekranı, 2 GB RAM ve Octacore işlemcisiyle 2015 yılında pazarda yer aramaya başlayacak olan ürün elbette sadece özçekim yapmaya yaramayacak.

Polaroid Selfie bir Android telefonun tüm özelliklerine sahip, Wi-Fi ve Bluetooth kullanıyor ve Android 5.0 Lollipop sürümüyle geliyor. Arkasında 13 MP bir kamerası olan cihaz telefonun üzerinde 180 derecelik dönüş yapabiliyor ve ön – arka kamera görevini son derece başarılı bir şekilde yerine getirebiliyor. 

Tost Ekmeğinde Selfie Çılgınlığı

Acer'dan Selfie'cilere Özel Şapka

Samsung'dan Selfie'cilereÖzel Kamera: Samsung NX mini

YORUMLAR