Karşınızda Sony Xperia Z4 Tablet: Küçük, Narin, İnce ve Güçlü

Karşınızda Sony Xperia Z4 Tablet: Küçük, Narin, İnce ve Güçlü

600 dolardan satışa sunulan Sony Xperia Z4 tablet beklenenin üzerinde performans veriyor ve geleneksel Sony karizmasını da çizdirmiyor.

Geçtiğimiz Mart ayında duyurulan Sony Xperia Z4 Tablet'in çıkışı aksilikler üzerine birkaç defa ertelenmişti. Ancak bekleyiş sona erdi ve Sony Xperia Z4 Tablet incelemeleri internete düşmeye başladı. İlk olarak şunu söyleyelim Sony XperiaZ4 Tablet, 600 dolar civarında piyasada.

10.1 inçlik 2K ekranı ve su geçirmemem özelliğine sahip olan tablet, işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 810 kullanıyor ve 32 GB'lık depolama alanına sahip. Sony Xperia Z4’e güç sağlayan 6000 mAh'lik batarya ise çok uzun bir kullanım süresi vaat ediyor.

Sony Xperia Z4 Tablet oldukça ince, su geçirmez ve çok sağlam bir ürün. Android 5.1.1 Lollipop kullanıyor. Son derece renkli ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip. HD ekranı oldukça yeterli büyüklüğe sahip ve uygulamalar arası geçiş yumuşak ve sıkıntısız.

Sony Xperia Z4 opsiyonel olarak bir bluetooth klavyeyle geliyor. Bu klavye tabletin mini bir dizüstü bilgisayara dönüşmesine yardımcı oluyor. Ancak klavye biraz ufak ve uzun süre yazı yazmak isterseniz de ellerinize kramplar girebiliyor. Ancak farklı bir bluetooh klavye her zaman hayat kurtarabilir.

Ancak tüm Android tablet severlerin tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak özelliklere sahip. Fiyat ve performans açısından da rakiplerini geride bırakıyor. 

Sony Xperia Z4 Tablet Sızdırıldı

Sony, Süper İnce Xperia Z4 Tableti Duyurdu

YORUMLAR