Karşınızda Yıkanabilen Klavye Logitech K310

Karşınızda Yıkanabilen Klavye Logitech K310

Logitech, sınırları zorlayıcı ürünler tasarlamayı sürdürüyor. K310 isimli klavye, suda yıkanabilme özelliği ile karşımızda.

Henüz satışta olmayan ancak önümüzdeki Eylül ayı ile birlikte satışa çıkacak olan Logitech K310, suda yıkanabilir klavye olma özelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 3 metre derinliğe kadar sorunsuz bir şekilde suya girebilen ürün, arka kısmında yer alan su boşaltma alanı sayesinde suyu tahliye edebiliyor. Tabii ki su geçirmeme özelliği ile klavyeye sudan dolayı hiçbir zarar gelmiyor.

Lazer ile işlenmiş klavye tuşu harfleri, işaretleri ve sayıları sudan herhangi bir şekilde etkilenmiyor. Özellikle bilgisayar başında bir şeyler yiyip içmeyi seven ya da bunu alışkanlık haline getiren kullanıcılar Logitech K310 ile rahatça bunu gerçekleştirebilirler. Zira klavyeye bir şey dökülmesi halinde onu rahatlıkla yıkamak mümkün.

Logitech K310’un $39 etiket fiyatıyla satışa sunulması beklenirken ürün, Eylül başında ABD’de ve Ekim ayında da Avrupa ülkelerinde raflardaki yerini alacak.

YORUMLAR