Katy Perry'nin Mobil Oyunu Katy Perry Pop Çıktı!

Katy Perry'nin Mobil Oyunu Katy Perry Pop Çıktı!

Kim Kardashian: Hollywood oyunlarıyla 80 milyon dolara yakın gelir eden etmeyi başaran Glu Mobile’ın Katy Perry ile anlaştığını ve mobil oyun hazırlıkları içerisinde olduklarını biliyorduk. Beklenen gün nihayet geldi ve Amerikalı ünlü şarkıcının resmi mobil oyunu Katy Perry Pop adıyla iOS ve Android platformunda yayınlandı.

Ünlülerin yer aldığı mobil oyunlara bir yenisi daha eklendi. Kim Kardashian: Hollywood yapımlarıyla milyonlarca dolar gelir elde den yapımcının yeni oyunu 1984 doğumlu Amerikalı şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu Katy Perry Pop iOS ve Android platformunda yerini aldı. Katy Perry’nin yardımıyla müzik kariyeri yaptığımız oyunda amacımız en az onun kadar başarılı, dünya genelinde tanınan, her video klibi yayınladığı gün milyonlara ulaşan biri olabilmek. Stüdyoya girip kayıt yapma, şarkı yazma, turnelere çıkma kısacası bir pop yıldızının hayatını yaşıyoruz.

Katy Perry’nin “Hey Katycat” seslenişiyle başlayan intronun ardından başladığımız oyun Android platformunda çıkış gününe özel hediyeler de sunuyor. Güzel şarkıcınn resmi mobil oyununa aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilir, Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz:

Kim Kardashian Mobilde De Para Basıyor

YORUMLAR