Kaybettiği Köpeğini 3 Yıl Sonra Sokakta Buldu! İşte O Anlar

Kaybettiği Köpeğini 3 Yıl Sonra Sokakta Buldu! İşte O Anlar

Gürcistan’da yaşayan 62 yaşındaki Giorgi Bereziani adındaki bir adam, üç yıl önce kaybolan köpeğini sokakta buldu. İşte o duygusal anlar!

Bu yılın belki de duygu yoğunluğu en yüksek videosunu izlemek için lütfen birkaç dakikanızı ayırın.

Giorgi Bereziani’nin Jorge ismindeki köpeği, 2015 yılında kayıplara karıştı. O zamandan beri can dostunu arayan adam, her yere bakmasına rağmen Jorge’nin izine bir türlü ulaşamadı.

Jorge’nin posterlerini şehrin dört bir yanına asan Bereziani, yıllarca köpeğiyle ilgili gelecek o güzel haberi bekledi. Umut ışığının söndüğü bir anda, Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te bulunan bir opera binasındaki çalışanlar, posterlerde gördükleri Jorge’ye tıpatıp benzeyen siyah-beyaz bir köpeğe rastladılar.

Hemen telefona sarıldılar ve posterde yazan numarayı aradılar. Büyük bir heyecan içinde opera binasının önüne gelen Bereziani, bir ağacın altına kıvrılmış olan Jorge’ye yaklaştı. Bu anları kameraya alan 62 yaşındaki adam, yerde yatan köpeğe, “Jorge, bu sen misin?”  diye sordu. 

Evet, yerde yatan o köpek Jorge'ydi! Aradan geçen 3 yıla rağmen sahibinin sesini tanıyan Jorge, neşe içinde bağırmaya başladı. Kaybettiği dostuna yıllar sonra kavuşan adam ile Jorge’nin mutluluğu hem ağlattı hem de güldürdü. 

Jorge, sokaklarda geçirdiği zorlu yılların ardından evine geri döndü. Umarız, kaybolan ve sokaklarda yaşayan her köpek, bir gün Jorge gibi evine döner ya da sıcak bir yuvaya kavuşur.