Kenarsız Sony Xperia C6 Görüntüleri Sızdırıldı

Kenarsız Sony Xperia C6 Görüntüleri Sızdırıldı

Sony CES 2016’da pek kayda değer bir varlık gösteremedi. Ancak Xperia C6’ya at bazı görüntüler MWC 2016 öncesi internete sızdırıldı.

Bu cihazın görüntülerinin sızmasıyla beraber Sony’nin MWC 2016 Fuarına son derece hazırlıklı olduğunu söyleyebiliriz. Aslında bu durum geçen sene de aynı bu şekilde yaşanmıştı. Sony Xperia C5 Ultra 2015 yılının ortalarında internete sızıvermişti.

İnternete sızan fotoğraflar Xperia C6’nın Xperia Z3 ve Xperia Z4v cihazlarını oldukça andırdığı yönünde algılanıyor. Kenarlarındaki plastik darbe emiciler ve parmak izi tarayıcılı açma kapama düğmesi oldukça dikkat çekici görünüyorlar.

Dedikodulara göre Xperia C6’nın özellikleri şöyle; 5.5 inç Full HD Ekran, 8 çekirdekli 2.0 GHz MediaTek Helio P10 yonga seti şeklinde belirlenmiş. Ancak MWC 2016 gelmeden daha fazla detaya ulaşmamız çok da mümkün olmayacak.

Sony Xperia C6 orta sınıf akıllı telefonlar kategorisinde pazara dahil olacak. Henüz hakkında görüntüsünden başka bir şey bilmediğimiz için rekabet şansı hakkında bir şeyler söylemek için ise çok erken. 

Sony Xperia Z6 Lite Snapdragon 650 İşlemci ve 5 İnç Ekranla Gelecek

Sony, 2016'da Snapdragon 820 Taşıyan 2 Amiral Gemisi Çıkarmaya Hazırlanıyor

YORUMLAR