Kendinden Dengeli Mini Kişisel Taşıyıcı Segway miniPRO Türkiye'de

Kendinden Dengeli Mini Kişisel Taşıyıcı Segway miniPRO Türkiye'de

Ginger modeliyle akıllara kazınan Segway’in daha geliştirilmiş sürümü miniPRO, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de satışa sunuldu. Kendinden dengeli mini kişisel taşıyıcı olarak adlandırılan ürün, iki tekerlekli cihazlara kıyasla daha güvenli ve eğlenceli sürüş deneyimi sunuyor.

Kullanıcıların ağırlıklarını farklı yönlere vererek kullanabildikleri tamamen denge üzerine kurulu iki tekerlekli araçlara bir yenisi daha eklendi. Ginger Segway’in yeni modeli olarak tanıtılan miniPRO, şehir içi kısa mesafeli seyahatlerde araba ve motosiklete çevreci alternatif oluşturuyor.

Tek şarjla 30 km:

Yepyeni bir seyahat deneyimi sunan, her sürüşte farklı bir his uyandıran elektrikli kaykay ile tek şarjla 30km’ye kadar seyahat etmek mümkün. Hareketlerinizi algılayarak sizi dengede tutan cihaz yüksek performanslı, son teknoloji ürünü kontrol mekanizması farklı sensör ve gelişmiş işlemcilerle beraber çalışarak maksimum esneklik ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Bacaklarınızın arasından diz mesafesine uzanan manevra çubuğuyla sağa ve sola yönlendirildiğiniz miniPRO ile eller serbest şekilde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bu noktada güvenliği düşünebilirsiniz. Cihazda sürüş alışkanlığınızı öğrenerek size uyum sağlayan bir akıllı güvenlik kontrol mekanizması bulunuyor.

Engebeleri hiçe sayıyor:

Hem iç hem de dış mekanlarda engebeleri hiçe sayan miniPRO, mobil cihazlar üzerinden uzaktan kontrol edilebiliyor. Anlık hız ve kalan menzil kontrolü, ön ve arka ışıklandırmaları ayarlama gibi işlevleri mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

Kompakt, şık, güçlü tasarım:

Hava araçlarında kullanılan benzer magnezyum alaşım gövdesiyle çok sağlam duran, kompakt ve hafifliğinden de ödün vermeyen Ninebot by Segway miniPRO, Türkiye yetkili distribütörü Roboto aracılığıyla Türkiye’de satışa sunulmuş durumda. Hem yetkili distribütörden direkt olarak satışta olan hem de seçkin mağazalarda yerini alan cihazın fiyatı 4,500 TL. 2 yıl distribütör garantisiyle satıldığını da ekleyelim.

YORUMLAR