Kendinize Bir Aşk Bulmadıysanız, Bir Tane Yaratın

Kendinize Bir Aşk Bulmadıysanız, Bir Tane Yaratın

Sevgililer Gününde sevgilisi olmayanlar, Invisible Boyfriend ve Invisible Girlfriend web sitesini kullanarak kendilerine 'sevgili' yaptılar. Eğer siz de böyle bir sıkıntıyla karşı karşıya iseniz bu web sitelerine bir bakmanızı öneririz.

Invisible Boyfriend ve Girlfriend (Görünmeyen kız ve erkek arkadaş) adlı web siteleri belli bir ücret karşılığında, kullanıcılarına sanki sevgiliymiş gibi SMS mesajları atıyor, telefona çağrı bırakıyor ve el yazısıyla yazılmış notlar gönderiyor.

Web siteleri sevgilisi varmış izlenimi uyandırmak isteyenleri, sevgilisini kıskandırmaya çalışanları ya da rahatsız edilmek istemeyenleri hedef kitle olarak seçmiş. Siteye üye olan kullanıcılar 'görünmez erkek ya da kız' arkadaşının ismini, yaşını, fotoğrafını ve kişisel özelliklerini kendi belirleyebiliyorlar. Böylelikle hayallerindeki sevgiliyi yaratabiliyorlar. Sadece fiziksel özellikler değil yarattığınız karakterin nelerden hoşlanacağını, sizinle hangi konularda uyum sağlayacağını da belirleyebiliyorsunuz. 

25 dolar ödeyen her üyeye aylık 100 SMS, 10 sesli çağrı ve 1 el yazılı kartpostal gönderiliyor. Henüz beta olan uygulamada ilk 10 mesaj şimdilik bedava. Mesajları ve sesli çağrıların otomatik bot’lar tarafından değil bizzat insanlar tarafından yapıldığının altını çizmek gerekiyor. Web sitesi gücünü serbest olarak siteye destek veren 500 kişiden alıyor. Açıldığı günden bu güne kadar web siteleri 50 binin üzerinde mesaj, ve sesli çağrı atmış bulunuyor. 

Sevgililer Günü Nereden Çıktı?

Sevgililer Günü: Korkunç Gerçekler

Teknoloji Düşkünü Çiftlere Sevgililer Günü Önerileri

Sevgililer Gününe Özel Uygulamalar

YORUMLAR