KickassTorrents Geri Döndü!

KickassTorrents Geri Döndü!

Geçtiğimiz temmuz ayında kapatılan ve kurucusu hapse atılan KickassTorrents birçok internet kullanıcısını üzmüştü. Bugün yapılan yeni açıklama ile internet sitesinin tekrar çalışmaya başladığı açıklandı.

Temmuz ayında ABD'de açılan bir davanın sonucunda, KickassTorrents'in kurucusu Artem Vaulin tutuklanmış ve internet sitesinin yayın hakları, Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı'na geçmişti. O günden sonra sitenin tekrar açılması için internet üzerinde birçok kampanya başlatılmış ve kullanıcılar, çeşitli ABD kurumlarına şikayetlerini ileten dilekçeler göndermişlerdi. O girişimlerin sonucu bugün alındı.

KickassTorrents'in eski yöneticileri bir araya gelerek, internet sitesini tekrar hayata geçirdiler. Katcr.co adresinden yayın yapacak olan internet sitesi, daha önceki içerikleri de bünyesinde barındıracak ve kullanıcıların eklemeleri ile büyümeye devam edecek. 

Kickass'in kapanmasının hemen ardından birçok sahte internet sitesi de açılmıştı. Bu internet siteleri beklenen performansın yanına bile yaklaşamazken, birkaç tane sahte site üzerinden de kullanıcıların banka kartı bilgileri çalınmıştı. Yeni internet sitesiyle birlikte internet kullanıcılarını sevindirecek önemli bir gelişme yaşanmış oldu. 

Kickass Torrents'in Ardından Torrentz de Kepenkleri İndirdi

isoHunt, Kapatılan KickAss Torrents'in Kopya Sitesini Hizmete Açtı

YORUMLAR