Killing Floor, Humble Store'da Bedava!

Killing Floor, Humble Store'da Bedava!

Eğer bu bedava oyun fırsatını kaçırmamak istiyorsanız acele etmenizde fayda var. Sadece kısa bir süre devam edecek Humble Bundle kampanyasında Killing Floor bütün oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Humble Store daha önceden de karşımıza farklı fırsatlarla çıkmıştı. DiRT 3, Arma ve XCOM gibi oyunların Humble Store üzerinden ücretsiz dağıtıldığına şahit olmuştuk. Bütün bu kampanyaların amacı ise oyuncuların dikkatini çekerek hayır işleri için oyuncuları katkıda bulunmaya teşvik etmek. Düzenlenen indirimlerde oyuncular çok makul fiyatlarla oyun satın alabiliyor, ne kadar bağış yapacaklarını kendileri belirleyebiliyor.

Humble Store'un FPS oyunlarına özel olarak düzenlediği yeni kampanyada Killing Floor'un ücretsiz olarak dağıtılmasının yanında farklı oyunlarda güzel indirimler sunuluyor. Yüzde 80'e varan indirim oranlarıyla satılan oyunlar arasında SUPERHOT, Insurgency, Day of Infamy, Killing Floor 2, Rising Storm, Rising Storm 2, Bulletstorm, Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour, Ballistic Overkill gibi oyunlar bulunmakta.

Ücretsiz Killing Floor Steam ürün anahtarınızı almak için bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekiyor, fırsat yarın sona erecek. İndirimli oyunları görmek için ise bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri Başladı - Dikkat Çeken Oyunlar Burada

YORUMLAR