Killzone 4, Playstation 4 İçin Geliyor!

Ünlü bir oyun inceleme sitesi olan Videogamer’in yaptığı habere göre bu yıl Sony için çok iyi geçecek gibi duruyor. Öyle ki, yeni nesil oyun konsolu Playstation 4’ü duyurmaya hazırlanan Sony’nin yeni oyun konsolu için muhteşem bir çıkış oyunu düşündüğü k

Killzone 4, Playstation 4 İçin Geliyor!

Ünlü bir oyun inceleme sitesi olan Videogamer’in yaptığı habere göre bu yıl Sony için çok iyi geçecek gibi duruyor. Öyle ki, yeni nesil oyun konsolu Playstation 4’ü duyurmaya hazırlanan Sony’nin yeni oyun konsolu için muhteşem bir çıkış oyunu düşündüğü konuşuluyor.

Sıkı durun çünkü eğer sıkı bir Playstation fanı iseniz bu haber sizi heyecanlandıracak. Killzone 4 sesleri yükselmeye başladı. Hem yeni jenerasyon hem de muhteşem serinin devam oyunu, Sony sağlam adımlar ile ilerlemekte ısrarcı gibi. Kaynağın ne kadar doğru olduğu tartışılır ancak Videogamer’ın yaptığı habere göre kaynak oldukça sağlam bir yerden.

Dönüp geçmişe baktığımız zaman Playstation 3’ün duyurulduğu ilk zaman, Killzone 2 duyurulmuştu. Playstation 3’ün çıkış oyunlarından birisi olan Killzone 2 herkesi büyülemişti. Bakalım Sony bizlere aynı senaryoyu yaşatacak mı?

Crysis 3 Sınırları Zorluyor

YORUMLAR