Kim Kardashian ve ScreenShop'tan Önemli Ortaklık

Kim Kardashian ve ScreenShop'tan Önemli Ortaklık

Kardashian ailesi hayranları buraya! Amerikalı dünyaca ünlü magazin yıldızı Kim Kardashian'ın, ünlü ve bir o kadar da pahalı (sadece pahalı demek biraz ucuz kaldı sanırım) kıyafetlerinin daha ucuz modellerini bulmanızı sağlayan yeni bir uygulama bugün itibarıyla kullanıma sunuldu.

Son 10 yılda müthiş bir stil dönüşümü yaşayan Kim Kardashian West, dünyanın dört bir yanında takip edilen bir moda ikonu haline geldi. Öyle ki Yeezy, Tom ford gibi tasarımcıların inanılmaz derecede pahalı kıyafetlerini tercih eden TV yıldızı, modanın nabzını elinde tutuyor.

Eskiden öyle değildi ama. Bkz:

Kim Kardashian

Kardashian'ın eski halinden eser olmasa da söz konusu kıyafetlerine normal bir insanın sahip olması bir hayli güç. Hatta hayal bile denebilir. KKW bu durumu göz önüne alarak, kullanıcıların sosyal medyada gördükleri kıyafetlerin daha uygun fiyatlı modellerini bulmasını sağlayan bir uygulama olan ScreenShop ile ortaklık kurdu.

Uygulamayı kullanmak için, alışveriş yapmak istediğiniz kıyafetin veya giysinin ekran görüntüsünü alıyorsunuz. Ardından uygulama ekran görüntüsünü tarıyor ve öğelere göre ayrılmış farklı mağazalardaki seçeneklerin listesini çıkarıyor. 

Kim Kardashian - ScreenShop

Kardashian West, ScreenShop'un kurucularıyla bir yıl önce çalışmaya başladığını söyledi. "Bir moda uygulaması ile sosyal medyada birisinin üzerinde gördüğümüz şeyleri nasıl satın alacağız?" sorusuyla yola çıkan KKW, söz konusu uygulamayı, sosyal medyanın en önemli parçalarından birisi haline getirmek istediğini söyledi.

Kardashian West, uygulamanın kullanıcıların işine yarayacağını ve kullanımının da gayet basit olduğunu ifade etti. Kardashian, "Uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Sağ üst köşedeki kalp şeklinde simgeye tıklayarak beğendiğiniz stilleri yer imlerine ekleyebiliyorsunuz. Uygulama ayrıca, giyen birinin olup olmadığına bakılmaksızın, kıyafetleri ekran görüntülerinde otomatik olarak tanıyor" dedi.

Eğer yeni stil değişikliğine hazırsanız, ancak ilham gelmiyor diyorsanız ScreenShop uygulamasına bir göz atmanızda yarar var.

YORUMLAR