Kim Kardashian'ın Oyunu Kazanç Rekoru Kırıyor!

Kim Kardashian'ın Oyunu Kazanç Rekoru Kırıyor!

Kaliforniya doğumlu Kim Kardashian magazin dünyasında çok konuşulmaya devam ederken, Glu Mobile tarafından geliştirilen mobil oyunu rekorlara doymak bilmiyor. İlginç hayatıyla Kim Kardashian, oyunun geliştiricisine her ay milyonlarca dolar para kazandırıyor.

Kim Kardashian Hollywood ismini taşıyan mobil oyun 2014 yılında oyuncularla buluşmuş, Android ve iOS gibi platformlarda hemen yerini almıştı. Kısa bir sürede milyonlarca kez indirilme sayısına ulaşan oyunun ilk rekoru bu oldu. Glu Mobile tarafından açıklanan yeni istatistik bilgisinde ise Kim Kardashian'ın en son kırdığı rekor kazandırdığı paranın miktarıyla ilgiliydi. Kim Kardashian Hollywood ismini taşıyan oyun geliştiricisine toplamda 100 milyon dolardan fazla para kazandırdı.

Oyunu oynayanların bildiği üzere ücretsiz olarak indirilen Kim Kardashian Hollywood, çeşitli oyun içi satın alma seçenekleri bulunuyor. İşte Glu Mobile’da bu sayede oyun oynayanlar üzerinden 100 milyon dolardan fazla gelir elde etti.

Kim Kardashian Hollywood'un oyuncular tarafından toplamda 35 bin yıldan fazla oynandığı söylenmekte. Bunun yanı sıra Glu Mobile tarafından da çok yakında yeni ünlülerin oyunlarını mağazalarda bulabileceksiniz.

 Kim Kardashian Hollywood'ı indirin:

Oyunlarda Kullandığımız Grafik Ayarları Ne İşe Yarar?

Elinizi Ayağınızı Boşaltan, Eldivenle Bile Sevemeyeceğiniz Bilgisayar Oyunları

YORUMLAR