King, Candy Crush Soda Saga'yı Tanıttı!

King, Candy Crush Soda Saga'yı Tanıttı!

Mobil platformlarda indirilme rekorları kıran ve neredeyse herkesin oynamış olduğu Candy Crush oyunuyla ilgili bazı gelişmeler var. Oyunun geliştiricisi firma King bugünlerde yeni oyununu tanıtmakla meşgul. Yeni oyunun ismi Candy Crush Soda Saga olarak belirlenmiş.

King'in bu yeni oyunu Candy Crush Soda Saga, 75 bölümden oluşan diğer Candy Crush serilerine oldukça benzeyen bir oyun olarak karşımıza çıktı. Oyunun Android, iOS ve Facebook üzerinden oynanabilmesi için çalışmalar yapıldığı söyleniyor. Oyun oynanış bakımından neredeyse Candy Crush Saga'ya çok benziyor. Oyunun bu yeni versiyonunun en belirgin farkı ise şekerlerin aşağıdan yukarı ilerleyerek yok olması. Ayrıca oyunun arkaplanları, grafikleri ve şekerlerin tasarımları tamamiyle Soda'yı andıracak tarzda tasarlandı. Böylelikle oyunun isminin nereden geldiği belirtilmiş oluyor.

Candy Crush Soda Saga'nın en keyif veren özelliği şüphesiz çoklu kişiler ile oynayabilecek olmanız. Evet bu oyunu dilerseniz arkadaşlarınızla beraber eş zamanlı olarak oynayabileceksiniz. Daha canlı grafikler ve soda sesleri ile soda içerek oynamanız ayrı bir keyif verebilir.

Candy Crush'ın daha doğrusu King'in bu yeni serisi Candy Crush Soda Saga'yı Android üzerinden indirebilirsiniz. Diğer platformlar için geliştirmelerin sürdüğünü de sizlere iletelim.

YORUMLAR