Kingdom Wars, Steam'de Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Kingdom Wars, Steam'de Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Dawn of Fantasy: Kingdom Wars'ın geliştirilmiş ve içine yaşayan bir online dünya enjekte edilmiş versiyonu Kingdom Wars, Steam'de ücretsiz olarak yayınlandı. Gerçek zamanlı bir strateji bünyesine canlı ve nefes alan bir dünya tabanıyla bağımsız bir oyun olarak çıkan Kingdom Wars'da oyuncular üç farklı uygarlıktan birini seçerek kendi topraklarını yaratıyor, görevleri tamamlayarak ve kaynak elde ederek kasaba veya kalelerini oluşturuyorlar.

Kingdom Wars'ın bünyesinde şu anda üç farklı ırk bulunuyor: elfler, orklar ve insanlar. Her uygarlığın kendine has yerleşim alanı, kale ve yapıları, ekonomileri ve elbette halkı oluşuyor. Bunlardan hangisini seçerseniz oyunda bulunacağınız konum da ona göre değişiklik gösteriyor.

Kingdom Wars'ı diğer strateji oyunundan ayıran en önemli özelliği canlı bir yapıya sahip olması. Oyuncular kurdukları düzeni bırakıp oyundan çıksalar bile oyun o düzen içerisinde ilerlemeye devam ediyor ve siz oyuna girince her şeyin gelişmeye devam ettiğini görüyorsunuz. Bu nedenle daha çok süreklilik ilkesi kazandırılmış, savaşların daha çok dikkat ve beceri gerektirdiği bir dünyada imparatorluğunuzu kurmaya çalışıyorsunuz. Üstelik dinamik savaş sistemi sayesinde yaptığınız her adımda dikkatli olup, her şeyi göz önünde bulundurmalısınız.

Daha önceden Dawn of Fantasy: Kingdom Wars ismiyle geçen strateji oyunu artık online olarak tüm oyuncular için ücretsiz ve en önemlisi free-to-play bir oyun olarak oyunda para harcayarak başarı elde etme sistemi izlemiyor. Oyunda başarılı olmanız tamamen sizin uygarlığınızı hangi yolla geliştirmenize ve kaynaklarla birlikte ekonominizi iyi ayarlamanızla alakalı. Elbette oyuna, özellikle savaşlara etki eden başka bir faktör olarak hava şartlarını da göz önünde bulundurmalısınız.

Kingdom Wars'ı ücretsiz olarak oynamaya başlamak için hemen aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak oyunu Steam üzerinden indirebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

Sid Meier's Civilization V, 23 Ekim'e Kadar Ücretsiz

YORUMLAR