Kingston, CES 2019’da Yeni Ürünleri ile Boy Gösterecek

Kingston, CES 2019’da Yeni Ürünleri ile Boy Gösterecek

Sabit disk ve RAM denilince akla gelen ilk firmalardan biri olan Kingston Technology, yeni ürünlerini Los Angeles’ta düzenlenecek olan CES 2019 fuarında tanıtmaya hazırlanıyor.

Kingston Technology, her sene Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES’e bomba gibi hazırlanıyor.

ABD merkezli teknoloji devinin CES 2019’da sergileyeceği ürünler arasında, yeni nesil dört kanal NVMe M.2 SSD, gömülü güç ürünleri çözümleri, güvenlik ve araç kameraları gibi cihazlar için dayanıklı microSD kartlar ve veri merkezi sınıfı SATA SSD’lerle donatılmış 8K video düzenleme istasyonu bulunuyor.

Uzun yıllardır post prodüksiyon alanlarında Hollywood stüdyoları ile birlikte çalışan Kingston, endüstrinin kullandığı bazı ürünlerini de fuarda tanıtacak

Kingston Pazarlama Direktörü Craig Tilmont, “Gelecekteki ürünlerimizi paylaşmak için bir kez daha CES fuarında yer almaktan gurur duyuyoruz” dedi. 

“Bu fuarda sergileyeceğimiz SSD’ler, şifreli USB’ler, flash bellekler ve gömülü çözümlerimizle ziyaretçilerimize sağlam ve yüksek performanslı ürünler sunmaya ne kadar kararlı olduğumuzu göstermeyi umuyoruz” diyen Tilmont, tüketicilerden kurumlara kadar tüm müşterilerilere ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. 

CES 2019 Fuarı, 8 Ocak 2019 - 12 Ocak 2019 tarihleri arasında Los Angeles’ta düzenlenecek.