Kingston’dan Oyunculara HyperX Cloud Revolver Müjdesi

Kingston’dan Oyunculara HyperX Cloud Revolver Müjdesi

HyperX, mayıs ayında satışa sunulacak olan HyperX Cloud Revolver oyuncu kulaklığını duyurdu. 1 Nisan'da ön sipariş verebilirsiniz.

Kingston Technology'nin iştiraki olan HyperX, oyunculara daha gerçekçi ses deneyimi yaşatacak ve stüdyo seviyesinde ses kalitesi sunacak HyperX Cloud Revolver’in, 1 Nisan’dan itibaren ön siparişine, mayıs ayından itibaren ise dağıtımına başlanacağını duyurdu.

HyperX Cloud Revolver, stüdyo sınıfında ses kalitesi ile kulvarındaki kulaklıklara fark atıyor. Özellikle FPS kategorisindeki oyunlarda derinlik ve genişlik hassasiyeti ve daha uzaktaki sesleri duyabilme imkanı veren yeni ile rakipleri daha uzaktan duymaya imkan veren yeni kulaklık, HyperX Cloud Revolver bilgisayar oyunu tutkunlarının yanlarından ayırmak istemeyecekleri bir ürün olacak.

Almanya'da tasarlanan HyperX Cloud Revolver, oldukça dayanıklı bir çelik kasaya sahip. Çıkarılabilir gürültü önleyici bir mikrofon setine sahip olan kulaklık, net bir ses kalitesi ve düşük geri plan gürültüsü sunuyor.  HyperX Cloud Revolver TeamSpeak, Discord, Skype™, Ventrilo, Mumble ve RaidCall gibi yazılımlarla son derece kararlı bir performans sergiliyor. Kulaklık PC, Xbox One, PS4, Wii U, Mac ve mobil tüm cihazlarla uyumlu çalışıyor.

HyperX Cloud Revolver teknik özellikleri

  • Sürücü: 50mm Dinamik neodim mıknatıs
  • Frekans Tepkisi: 12Hz – 28,000Hz
  • Ağırlık: 360gr (mikrofonla 376gr)
  • Kablo Uzunluğu: Headset 1m, Ses Kontrol Kutusu 2m
  • Bağlantı: 3.5mm

HyperX Cloud Revolver fiyatı

Kulaklığın fiyatı 469 TL olarak belirlenmiş. Çeşitli taksit avantajları da sunulabiliyor. 

HyperX Cloud II ve Cloud Revolver Kulaklıkların Performans ve Ses Kalitesi Tescillendi

2015'in En İyi Oyun Donanımları Belli Oldu!

YORUMLAR