Korsanlar Tahtı Ele Geçirdiler, Game of Thrones'un İlk 4 Bölümü Sızdırıldı

Korsanlar Tahtı Ele Geçirdiler, Game of Thrones'un İlk 4 Bölümü Sızdırıldı

HBO’nun en çok izlenen ve en çok korsan olarak indirilen dizisi Game of Thrones, henüz vizyona bile girmeden ilk 4 bölümü dün internette paylaşıldı. Torrent sitelerinin 'Demir Tahtı' çoktan ele geçirdiğini söylemek hiç de yanlış olmaz.

Torrent sitelerinden korsan dizi indirmenin önü alınamıyor. Özellikle Game of Thrones ve Breaking Bad bu konuda kırılamaz rekorlara sahipler. Ancak HBO’nun tiryakilik yaratan dizisi Game of Thrones, rekor çıtasını kırılamayacak derecede yukarı taşıdı. Korsan torrent siteleri KickAss, The Pirate Bay ve RARRBAG dizininin daha ilki yayınlanmadan ilk 4 bölümünü paylaşıma açtı. Game of Thrones’un heyecanla beklenen 5’inci sezonunun ilk 4 bölümü, bu sitelerden yayınlandıktan itibaren ilk üç saat içinde 100 bin kez indirildi.

HBO dizilerin kesinlikle kurumun içerisinden sızdırıldığı konusunda ısrarlı. Henüz birinci bölümü bile yayınlanmayan Game of Thrones’un dört bölümünün birden torrent’e düşmesi kurumu şok etmiş durumda. Yetkililer kurum içerisinde titiz bir araştırma ve soruşturma yönetmeye başladılar. 24 saat içinde 3 milyon kişi tarafından indirilmiş olacağı düşünülen bölümlerin HBO’ya büyük zarar vereceği konuşuluyor. 

İşte Karşınızda Game ofThrones Mobil Oyunu!

Game of Thrones Ejderhalarının Sırları

Game of Thrones Korsan İndirme Rekoru Kırdı

YORUMLAR