Koşun, LG G4 Test Sürüşünde 50 Şanslı Kişiden Biri Olun

Koşun, LG G4 Test Sürüşünde 50 Şanslı Kişiden Biri Olun

Dünya çapında toplam 4 bin kişiyi ile yapılacak olan kampanyaya, Türkiye’den 50 şanslı kullanıcı katılabilecek. Şanslıysanız, piyasaya çıkmadan tam 30 gün boyunca LG G4’ü deneyebilecek ve sosyal medyadan deneyimlerinizi paylaşabileceksiniz. Sürprizler bu kadarla da bitmiyor...

LG'den Test Sürüşü Kampanyası; LG G4'ünüzü Alın, Eve Gidin Deneyin haberimizin hemen ardından, Türkiye’den bu kampanyaya nasıl katılabileceğinizin detayları da geldi.

Haberini yaptığımız kampanya kapsamında Türkiye’den seçilecek 50 şanslı kullanıcı daha piyasaya çıkmadan LG G4’ü 30 gün boyunca test edebilecek.

Deneme kampanyasına katılabilmek için kullanıcıların tek yapması gereken şey geçerli bir Facebook ya da Twitter hesabı ile http://www.lgg4.com.tr adresinden başvuru yapmak. Evet, hepsi bu.

10 – 27 Nisan tarihleri arasındaki başvuru döneminde sosyal medya paylaşımlarıyla LG G4'ten beklentilerini ve test grubuna katılma amaçlarını en iyi ve ilgi uyandırıcı bir şekilde anlatan kullanıcılar, jüri değerlendirmesi sonrasında 50 kişilik deneme grubuna seçilme fırsatı yakalayacaklar.

LG G4’ü herkesten önce 30 gün boyunca test edecek olan bu şanslı 50 kişi arasından jürinin seçeceği 5 kullanıcı da LG G4’ün 29 Nisan’da gerçekleştirilecek basın toplantısına katılma şansına sahip olacak.

LG'den Test Sürüşü Kampanyası; LG G4'ünüzü Alın, Eve Gidin Deneyin

LG G4 İçin Resmi Teaser Yayınlandı

LG G4'ten Rakiplerini Kıskandıracak Özellik

YORUMLAR