Kratos'u Bir Köpek Canlandırsaydı Nasıl Olurdu?

Kratos'u Bir Köpek Canlandırsaydı Nasıl Olurdu

God of War'da Kratos karakterini bir köpek canlandırsaydı, sizce nasıl olurdu? God of War ekibi bunu eğlenceli bir reklam videosuyla bizlere gösterdi.

Reklam filmi hazırlanan birinin God of War ismini Dog of War olarak algılaması üzerine kurulu olan kısa video, izleyen herkes tarafından beğeniyle karşılandı.

20 Nisan itibarıyla bütün dünyada çıkışını gerçekleştiren God of War, aldığı yüksek puanlarla reklam çalışmasına gerek dahi olmadan ön plana çıkmayı başarmıştı. Buna rağmen başarılı reklam çalışmaları yürütmeye devam eden Santa Monica ve Sony, sevimli bir köpeğin başrolde yer aldığı tanıtım filmiyle gönülleri fethetmeyi başardı.

Hazırlanan videoda, God of War’un yapımcısı Santa Monica’nın stüdyosunda düzenlenen toplantıdan görüntüler yer alırken, reklamcılardan bir tanesi Dog of War başlığıyla hazırladığı reklam filmini tanıyor. Sevimli bir köpeğin yer alacağı bu reklam fikri, toplantıya katılanlar tarafından beğenilmezken, o anlar gülümseten detaylarla videoya alınıyor.

Reklamcının oyunu Dog of War şeklinde algılamasıyla ortaya çıkan bu ilginç görüntüler, reklamı hazırlayan kişinin oyunun God of War olduğunu anlamasıyla birlikte sonlanırken, video Kratos gibi giyinmiş küçük köpeğin sevimli halleriyle son buluyor.