Küçük Çocuk Telefon Bağımlılığı Yüzünden Kendi Parmağını Kesti!

Küçük Çocuk Telefon Bağımlılığı Yüzünden Kendi Parmağını Kesti!

Daha önceden mobil cihaz bağımlılığıyla ilgili olarka bir hayli ilginç olaylar karşımıza çıkmıştı. Bu olaylarda kimi zaman günlerce mobil cihazı üzerinde oyun oynayarak ciddi sağlık problemleri yaşayan, son model bir telefon alabilmek için kendi organlarını ve hatta bebeklerini satan ya da telefonunu kurtarabilmek için buz gibi suya atlayan insanlarla karşılaşmıştık. Ama bu sefer yaşanan olay durumu bir adım daha öteye götürüyor.

Haberimize konu olan olay yine bu tür vakaların sıklıkla yaşandığı Çin'de ortaya çıkmış. Olayın baş rolünde ise sadece 11 yaşında olan bir çocuk var. Bu çocuk paylaşılan bilgilere göre ailesiyle akıllı telefon kullanım alışkanlıklarıyla ilgil bir takım tartışmalar yaşıyormuş.Olay günü ise yine aile ve çocuk arasında şiddetli bir artışma yaşanmış. Sabah kalkar kalkmaz telefonunu eline alan çocuk ilk olarak annesi tarafından eleştirilmiş. Ardından olaya babası da dahil olmuş ve tartışmanın şiddeti yükselmiş.

Mutfaktaki bıçak ile işaret parmağını kesmiş

Tartışma neticesinde sinirlenen çocuk mutfağa koşarak eline geçirdiği bıçakla gözünü kırpmadan kendi parmağını kesmiş. Ailesi ise kanlar içerisinde kalan çocuğu parmağının kopan parçasıyla birlikte hastaneye götürmüş. Hastanede ise doktorlar çocuğa 3 saatlik bir operasyon yapmışlar.

Parmak yerine dikilmiş

Doktorlar parmağın kopan parçasını yerine dikmeyi başarmışlar; fakat parmağın tam işlevini koruyup koruyamayacağı henüz belli değil. Zedelenen doku ve damarların iyileşmeme ihtimalinin de bulunduğu bilgisi paylaşılıyor.

Çocuklarını Satıp Parayı iPhone'a Bastılar! (Bu Bir Şaka Değil)

iPhone'u İçin Düşünmeden Buz Gibi Suya Atladı!

YORUMLAR