Kulaklık Girişi Olmayan HTC Bolt'un Özellikleri Sızdırıldı

Kulaklık Girişi Olmayan HTC Bolt'un Özellikleri Sızdırıldı

HTC'nin uzun süredir dillerde dolanan yeni telefonu HTC Bolt hakkında yeni dedikodular var. Üst sınıf telefon özelliklerine sahip olması beklenen telefonda geçen yıl ısınma sorunları yaşayan Snapdragon 810'un kullanılacağı söyleniyor.

HTC'nin gizemli telefonu olan ve uzun bir süre "Acadia" kod adıyla anılan HTC Bolt'un özellikleri artık kesinleşmeye başladı. Sürekli olarak yapılan sızıntılarla her seferinde başka bir detayını öğrendiğimiz telefonun, bu kez işlemcisini öğrendik. LlabTooFeR tarafından alınan bilgiye göre HTC Bolt'ta kötü şöhretli  Snapdragon 810.

HTC 10 ile yükselişe geçen ve bu başarısını devam ettirmek isteyen HTC, aradan fazla bir zaman geçmeden kolları sıvadı ve HTC Bolt telefonuna yöneldi. HTC 10'a nazaran daha alt seviye bir telefon olarak tanıtılması beklenen HTC Bolt'un 5.5 inç'lik bir ekrana ve 3 GB RAM'e sahip olabilir. 64 GB depolama alanına sahip olacağı da söylenen telefonun tıpkı iPhone 7'lerdeki gibi kulaklık girişi olmayacak. Ayrıca geçtiğimiz yıl amiral gemilerine hayat veren ama ısınma sorunlarıyla da kullanıcıların başını belaya sokan Snapdragon 810'un bu telefona da güç vereceği söyleniyor. Şayet bu bilgi doğruysa HTC Bolt'un şimdiden 1-0 geri düştüğünü söyleyebiliriz. Ayrıca telefonun önümüzdeki haftalarda tantılması bekleniyor.

Orta Sınıf HTC Desire 10 Yeni Makyajı ile Üst Sınıf Telefon Gibi Dikkat Çekiyor

HTC Gelirlerini Büyük Oranda Artırdı

YORUMLAR