Kulaklık Girişi Olmayan Le Pro 3 Amerika'da Tanıtıldı

Kulaklık Girişi Olmayan Le Pro 3 Amerika'da Tanıtıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi LeEco, geçtiğimiz ay duyurusunu yaptığı Le Pro 3 telefonunu geçtiğimiz gün Amerika'da tanıttı. Kulaklık girişi olmayan Le Pro 3, şirketin Amerika'da tanıttığı ilk modeli olarak kayıtlara geçti.

Daha fazla özelliği düşük fiyatlarla kullanıcılara sunabilen firma olarak bilinen LeEco, geçtiğimiz gün Amerika'da bir etkinlik düzenledi. Burada geliştirdiği teknolojileri kullanıcılara sunan firma ayrıyetten daha önce duyurusunu yaptığı Le Pro 3 telefonunu da görücüye çıkardı. Diğer telefonlarında olduğu gibi yine yüksek özelliklere sahip olarak tanıtılan telefonda bu sefer Google Pixel'de kullanılan Snapdragon 821 işlemcisi yer alıyor.

Le Pro 3 Teknik Özellikleri

5.5 inç'lik bir ekranı bulunan telefon Full HD çözünürlüklüğe ve 403 ppi yoğunluğa sahip. Gücünü Google Pixel'lerde kullanılan Snapdragon 821'den alan telefon 4 GB ve 6 GB RAM seçeneklerine sahip. Telefonun depolama kapasitesi ise 32/64/128 GB arasında değişiyor. Ayrıca telefonda F2.0 diyafram açıklığına sahip 16 MP kamera da yer alıyor. 4K çözünürlüğe kadar kayıt alabilen bu kamera ile oldukça kaliteli resimler elde edilebiliyor.

Öte yandan tıpkı iPhone 7'lerde olduğu gibi Le Pro 3'te de kulaklık girişi yer almayacak. USB Type-C girişine sahip olan telefonun tüm bağlantıları bu port üzerinden yapılacak. 4070 mAh bataryaya da sahip olan telefon pil ömrüyle de göz dolduracak. 

Le Pro 3 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Le Pro 3 sahip olduğu özelliklerle günümüzdeki pek çok amiral gemisine kafa tutabilecek bir telefon konumunda yer alıyor. Sadece 399 dolar etiket fiyatına sahip olacak olan telefon altın ve gri renk seçeneklerini kullanıcılara sunacak. Telefon 2 Kasım'dan itibaren satışa sunulacak olan telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz belirsiz.

Kulaklık Girişi Olmayan HTC Bolt'un Özellikleri Sızdırıldı

LG, Samsung’un Durumuna Düşmemek İçin LG V20 Testlerini Abarttı

YORUMLAR