Kült Film Terminatör 2, GTA 5 Modu Olarak Huzurlarınızda

Kült Film Terminatör 2, GTA 5 Modu Olarak Huzurlarınızda

Kült bilim kurgu filmlerinden biri olan James Cameron'un Terminator 2'in hikayesi, yaklaşık bir saat süren bir videoyla YouTube üzerinde görüldü. Ancak bu çalışma, aslında filmin bir GTA 5 modu olarak yeniden kurgulanmasından başka bir şey değildi.

Aslında Ruslar tarafından geliştirilen bu mod, gizemli Skynet vadisinde heyecanlı bir maceraya çağırıyor. İlk yayınlandığında tamamen Rusça olan oyun modunun İngilizce sürümü de yayınlandı.

Mevcut olan eserin yeniden ve son derece birebir olmasına aldırmadığınız zaman, bu mod tatminkar gibi görünse de hikâyeyi bilgisayar ortamında yeniden tecrübe etmenizden başka bir özelliği yok. Yine de sıkı bir Terminator 2 hayranıysanız, bu nostaljiyi yaşamak sizi uzun süre idare edebilir.

GTA 5 için bu moddan önce de benzer "film yeniden sürümleri" yayınlanmıştı. GTA 5'in zaten oldukça kalabalık ve Deadpool, Suicide Squad, The Purge veya I am Legend gibi filmlerinin modlarını tasarlayan bağımsız grupları var. Ancak bu modlardan belli bir kalite beklemek ve bunları orijinal filmlerle karşılaştırmak son derece hayal kırıklığı yaratabilir.

Aşağıda sizi bu modun videosuyla başbaşa bırakıyoruz, neler eksik neler fazla olmuş her açıdan değerlendirebilmeniz böylelikle daha kolay olacaktır. Yalnız tekrar uyaralım, bu video bir saat.

Siz yine de bu son derece emek harcanmış modu eleştirirken çok acımasız davranmayın.

YORUMLAR