Kurtlar Vadisi, Netflix ile Geri mi Dönüyor?

Türk televizyonunun fenomen dizisi Kurtlar Vadisi, yeni bölümleriyle Netflix'te mi yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi, Netflix ile Geri mi Dönüyor?

Türk televizyonunun fenomen dizisi haline gelen Kurtlar Vadisi’nin yeni sezonda Netflix’te yayınlanacağı dedikodusu hayranlarını heyecanlandırdı. Söz konusu dedikodu hala konuşulmaya devam ederken, Pana Film de konuya ilişkin açıklama yaptı. Kurtlar Vadisi, Netflix ile Geri mi Dönüyor? İşte yanıtı.

2003 yılında yayınlanmaya başlayan ve kısa sürede fenomen haline gelen Kurtlar Vadisi, Türkiye dışında birçok ülkede de hayranlara sahip. 2003 yılından 2016 yılına kadar kesintisiz olarak yayınlanan fenomen dizi, son 3 sezondur ise herhangi bir kanalla anlaşma sağlayamadı. Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle ekranlara dönmeye hazırlanan ve televizyon kanallarıyla görüşmeye devam eden dizi hakkında ortaya atılan iddialar ise hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.

Kurtlar Vadisi’nin yeni sezonda Netflix platformunda yayınlanacağı yönündeki dedikodular hızla yayılırken, dizinin yapım şirketi Pana Film de konuya ilişkin bir açıklama yaptı. Pana Film’in Kurtlar Vadisi’nin Netflix’te yayınlanacağı yönündeki iddialara yönelik açıklaması şu şekilde;

Bazı yayın organlarında yapımcılığı Pana Film tarafından üstlenilen Kurtlar Vadisi adlı dizimizin bir dijital platform ile anlaştığına dair spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Pana Film olarak bizi yıllardır yalnız bırakmayan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi’nin geri dönmesini ne kadar istediklerinin farkındayız.

Dolayısıyla Kurtlar Vadisi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda, spekülasyona izin vermeden tüm duyurular resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.

Bunun dışındaki açıklamalara ve onları yapanlara itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

YORUMLAR