Kuşadası ve Didim Panoramaları Yandex Haritalar'da

Kuşadası ve Didim Panoramaları Yandex Haritalar'da

Türkiye'nin sevilen tatil beldeleri arasında yer alan Kuşadası ve Didim'in panoramaları bundan böyle Yandex.Haritalar üzerinden görüntülenebilecek.

Yandex.Haritalar'a eklenen yüksek çözünürlüklü ve 360 derecelik panoramalar sayesinde kullanıcılar bugünden itibaren Kuşadası ve Didim'i internet üzerinden panoramik olarak gezebilecekler. Didim yer alan Apollon Tapınağı'ndan tutun da Kuşadası Kalesi ve Davutlar Plajı gibi bilindik mekanların tamamını istediğiniz zaman, bilgisayarınızın başından ayrılmadan ayrıntılı bir şekilde inceleyebileceksiniz.

Kullanıcıların daha önce hiç gitmedikleri yerlerde aradıkları mekanları kolayca bulabilmelerinin dışında nereleri gezip görmek istediklerine önceden karar verebilmeleri için Yandex.Haritalar'a eklenen Kuşadası ve Didim sokak görüntülerinden oluşan panoramalar gerçekten birçok kullanıcı için bulunmaz bir fırsat.

50.000'e yakın fotoğrafın kullanıldığı yeni serviste, toplam 341 km cadde ve sokak görüntüsünden oluşan 12.000'den fazla panorama yer alıyor. Çekimlerin büyük bölümü özel görüntüleme donanımlı arabalarla yapılırken, Apollon Tapınağı ve Kuşadası çarşısı gibi arabaların giriş yapamadığı yerlerde çekimler, kameraların elle taşınması ve bisiklet üzerine monte edilmesiyle gerçekleştirildi.

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Kocaeli'nin panoramalarını da içeren Yandex.Haritalar servisi, kullanıcıların ayrıntılı uydu görüntüleri yardımıyla aradıkları adresleri kolayca bulmalarına, bulundukları adresten gitmek istedikleri adrese ulaşmak için nasıl bir rota takip etmeleri gerektiğine ve ayrıca trafik durumuyla ilgili son bilgilere ulaşmalarına yardımcı oluyor.

41 Megapiksel Kameralı Akıllı Telefon

YORUMLAR