Kutulu COD 4 Remastered Tek Başına Oynanamayacak

Kutulu COD 4 Remastered Tek Başına Oynanamayacak

FPS türünü sevenlerin dört gözle beklediği yapımlardan bir tanesi olan Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered'ın ayrı olarak satın alınabileceği; ancak bunun sadce dijital kopyalarda mümkün olacağı söylenmişti. Bugün ortaya çıkan bilgi oyunun kutulu sürüm da olacağını gösterse de yine bizi mutlu edecek açıklama gelmedi.

Activision, Call of Duty: Infinite Warfare duyurusuyla birlikte Call of Duty serisinin belki de en çok sevilen oyunu Call of Duty 4: Modern Warfare'in de grafiklerinin yenilenerek tekrar piyasaya çıkacağını açıklamıştı. FPS türünü sevenlerin ağzının suyunu akıtan bu haberin peşi sıra, oyunun Infinite Warfare'in içinde olacağı ve ayrı satılmayacağı da açıklanmıştı. İki hafta kadar önce ise dijital olarak Modern Warfare'in ayrı satın alınabileceği söylenmişti ama dijital kopyanın da Infinite Warfare olmadan çalışmadığı öğrenildi.

Bugün bir Call of Duty hayran sitesi, Modern Warfare Remastered'ın resmi sayfasında yapılan değişikliği fark etti ve oyunun kutulu olarak da satılacağı bilgisinin sayfada yer aldığını ortaya çıkardı. Yani Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered kutulu olarak da piyasaya çıkacak; ancak oyun yine tek başına oynanamayacak. Oyunu kutulu alsanız bile oyun açılmadan önce sizden Infinite Warfare'in CD'sini bilgisayarınıza takmanızı isteyecek. Teşekkürler Activision!

Yenilenmiş Call of Duty 4'ten İlk Multiplayer Videosu

Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile Orijinali Karşılaştırıldı

Call of Duty: Infinite Warfare İçin İlk Video Geldi

YORUMLAR