KVK ve Apple Ortaklığıyla 2 Yetkili Servis Açıldı

KVK ve Apple Ortaklığıyla 2 Yetkili Servis Açıldı

Türkiye'de yaşayan Apple kullanıcılarını sevindirecek haber bu kez KVK'dan geldi. Apple ile anlaşarak 2 yetkili servis açan KVK, kullanıcıları randevu alabilmek için büyük çaba sarfettikleri sistemden kurtarıyor ve cihazların tamirini 1 saate kadar indirmeyi hedefliyor. Şimdilik İstanbul'un Beşiktaş ve Erenköy bölgesinde açılan servislerin ilerleyen zamanlarda sayısının artması planlanıyor. 

Herhangi bir Apple ürününe sahipseniz ve elinizde olmayan bir nedenden dolayı arızalandıysa yandınız. İnternet üzerinden randevu almak sandığınız kadar kolay olmuyor. Hastane'lerin randevu sistemlerini düşünün, günün belirli saatlerinde açılır ve 1 dakika içinde hiçbir doktorda yer bulamazsınız ya, Apple'dan randevu almakta aynı buna benzer. İstanbul’daki Zorlu Center ve Akasya AVM’deki mağazalar için alınabilen -daha doğrusu alınamayan- bu mağazalara şimdi yeni bir alternatif daha doğdu. Mobil cihazlar için satış sonrası hizmet veren KVK, Apple ile anlaşarak iki farklı servis noktası açtı. Beşiktaş ve Erenköy’deki KVK merkezlerine giden Apple müşterileri, arızalı olan cihazları yenisi ile değiştirebiliyor ve randevusuz hizmet alabiliyor. 

Türkiye’de yılda 3.5 milyona yakın akıllı telefon tamir ediliyor. Hiç şüphesiz Beşiktaş ve Erenköy'deki KVK merkezleri kullanıcıların işini epey kolaylaştıracaktır. En azından randevusuz çalışması bile tercih etmek için bir sebep diye düşünüyorum.

iPhone 7 ve Apple Watch 2 Hakkında Yeni Dedikodular Var

Apple Yapay Zeka Çalışmaları Yapan Bir Şirketi Satın Aldı


YORUMLAR