Lada 2109 Modeli Nasıl Tesla Cybertruck'a Çevrilir?

Bazı youtuberlar gerçekten de çok komik işlere imza atabiliyorlar. Geçtiğimiz günlerde 2 youtuber son derece ilginç bir deneme yaptı ve başarılı oldu. İşte Lada 2109 temalı haberimizin detayları.

Tesla şirketi tarafından üretilen Cybertruck, bazı kullanıcılar için son derece şık bir tasarıma sahip. Ancak bazıları ise şirketin ürettiği bu kamyoneti hiç beğenmedi. Tüm bu tartışmaların gölgesinde Lada 2109 model bir araç, Tesla şirketinin yeni kamyonetine çevrildi. Benzerlik oranı bir hayli şaşırtıcıydı.

Lada 2109 modeli neredeyse tamamen Cybertruck'a benzetildi

‘Puska Garazh’ isimli YouTube kanalında video çeken bir grup Rus, Rusya’nın en bilindik araçları olan Lada’lardan birini Cybertruck yaptı.

Aracın genel tasarımı ve jantları dikkatlice incelendiğinde Tesla'nın kamyonetiyle hiçbir farkının olmadığı hemen anlaşılıyor. Caddelerde bu aracı görenler gerçekten de Tesla zannediyor. Bu nedenle Rus youtuberları gönülden tebrik etmek gerekiyor.

Rus Youtuberlar tarafından yapılan açıklamada aracın maliyetinden de bahsedildi. Bu araç tamamen youtuberların kendi imkanları ile yapıldı. Aracın maliyeti 7.635 TL oldu. Peki sizce bu araç gerçekten de Tesla'nın yeni kamyonetine benzemiş mi? Düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

 

YORUMLAR