Lady Gaga, Grammy’deki “Shallow” Performansıyla Yıktı Geçti!

Lady Gaga, Grammy’deki “Shallow” Performansıyla Yıktı Geçti

A Star Is Born filmindeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Oscarı’na aday gösterilen Lady Gaga, dün akşam düzenlenen 2019 Grammy Ödülleri’nde seslendirdiği “Shallow” şarkısıyla ortalığı yıktı geçti.

Bradley Cooper’ın ilk yönetmenlik denemesi olan A Star Is Born, izleyicilerden tam not almıştı. Cooper’ın senaryosunu Will Fetters ve Eric Roth ile birlikte yazdığı müzikal romantik drama türündeki film, dünya çapında 418 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti.

Ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın içindeki muazzam oyunculuğu ortaya çıkaran A Star Is Born, aynı zamanda Cooper’ın da harika sesiyle gayet başarılı bir şarkıcı olabileceğini göstermişti. 

A Star Is Born lady Gaga

Filme dair akılda kalan detaylardan birisi de tabii ki Cooper ve Gaga’nın seslendirdiği “Shallow” şarkısı olmuştu. 

Dün akşam Los Angeles'taki Staples Center'da düzenlenen 61. Grammy Ödülleri’nde sahne alan Gaga, artık herkesin ezbere bildiği "Shallow" şarkısını seslendirdi. Işıltılı elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı, muhteşem performansıyla ayakta alkışlandı.

 

 

Bu kez Cooper olmadan sahneye çıkan Gaga, şarkıyı rock’n roll köklerine geri götürdü. Gecede “En İyi Grup Pop Performansı” Ödülü Shallow ile Gaga ve Cooper’a gitti. Gaga, Mark Ronson, Anthony Rossomando & Andrew Wyatt tarafından yazılan şarkı, “En İyi Film Şarkısı” ödülüne de layık görüldü. 

A Star Is Born filmini izlediniz mi? İzlediyseniz, görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın!