Lady Gaga, iPhone 11 Pro ile Klip Çekti

Dünyaca ünlü sanatçı Lady Gaga, iPhone 11 Pro kullanılarak çekilen klibini yayınladı.

Lady Gaga, iPhone 11 Pro ile Klip Çekti

Dünyaca ünlü sanatçı Lady Gaga, iPhone 11 Pro kullanılarak çekilen klibini yayınladı.

"Stupid Love" Şarkısının Klibi iPhone 11 Pro ile Çekildi!

Shot on iPhone (iPhone ile Çekildi) listesine Lady Gaga da dahil oldu. Apple'ın YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videoda Lady Gaga'nın yeni şarkısının klibinin iPhone 11 Pro ile çekildiği açıklandı. Geçtiğimiz haftalarda Selena Gomez de iPhone 11 Pro ile bir klip çekmişti ve klip milyonlarca kişi tarafından izlenmişti.

Şimdi ise iPhone 11 Pro ile çekilen kliplere Lady Gaga eklendi. Apple, iPhone 11 Pro'nun kamerasını tanıtmaya devam ediyor. Hemen aşağıda yer alan videodan Lady Gaga'nın iPhone 11 Pro ile çekilen klibini izleyebilirsiniz.

iPhone 11 Pro'nun arka tarafında üçlü 12 MP Ultra Geniş, Geniş ve Telefoto kameralar yer almakta. Kameraların çözünürlükleri şu şekilde: Ultra Geniş: ƒ/2.4 diyafram ve 120° görüş alanı. Geniş: ƒ/1.8 diyafram. Telefoto: ƒ/2.0 diyafram. 2 kat optik yakınlaştırma, 2 kat optik uzaklaştırma; 10 kata kadar dijital zoom yapabilen iPhone 11 Pro, Gelişmiş bokeh efektine ve Derinlik Denetimi’ne sahip.

Sizler iPhone 11 Pro ile çekilen klip hakkında neler düşünüyorsunuz? Hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümünden görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

YORUMLAR