Lamborghini'nin 6000 Dolarlık Özel Üretim Telefonu CES 2015'te Sahneye Çıktı

Lamborghini'nin 6000 Dolarlık Özel Üretim Telefonu CES 2015'te Sahneye Çıktı

Tonino Lamborghini tarafından sınırlı sayıda üretilen 88 Tauri akıllı telefon CES 2015 Fuarı’nın en çok konuşulan ürünleri arasındaydı. Lüks tutkunlarına hitap eden özel yapım Lamborghini marka Android telefon Lamborghini’ye sahip olanlar için bütünleyici bir parça.

Tonino Lamborghini’nin sadece 1947 adet ürettiği 88 Tauri model akıllı telefonu ile CES 2015 öncesi tanışmıştık ancak canlı olarak görüntülenmemiş ve büyük merak uyandırmıştı. 6000 dolar fiyat etiketi ile akıllı telefon pazarında en dikkat çeken markalar arasına giren Lamborghini marka Android akıllı telefon, gerçek Lamborghini arabalar gibi yandan açılan panellere sahip. Teknik özelliklerine baktığımızda 5 inç ekrana sahip ve gücünü 2.3GHz hızda çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci ve 3GB RAM’den alıyor. 20 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel özçekim kamerası (Lamborghini’nin açıklamasına göre dünyanın en pahalı özçekimi için bu telefon kesinlikle en iyisi.) ile donatılan telefonda DJ Ravin tarafından özel olarak hazırlanmış 13 adet zil sesi bulunuyor.

Şık ve araba ile bütünleşen tasarımı ile büyüleyen Lamborghini akıllı telefona daha yakından bakmak isterseniz galerimize göz atabilirsiniz:

Alcatel'den iOS ve Android Cihazlarla Uyumlu Akıllı Saat

YORUMLAR