Lara Croft And The Temple Of Osiris, Gold Versiyonunu Alıyor

Lara Croft And The Temple Of Osiris, Gold Versiyonunu Alıyor

Macera tarzı oyun hayranları mı diyelim, yoksa direk Lara Croft'un hayranları mı diyelim? Çünkü bu kadın, erkek ana karakter akımını yıllar önce kırmış bir Nathan Drake olarak karşımıza çıktı her zaman. Şimdi ise yolunu PlayStation 4'e çiziyor, hem de Gold Versiyon'u ile birlikte.

Kocaman televizyonumuzda ve harika PS4 sistemimizde bizleri bekleyen yeni Tomb Raider macerasında, Gold Versiyon'u görüyoruz. Lara'nın hayranlarının asla kaçırmak istemeyeceği bu fırsatın içerisinde harita, season pass, sanat kitabı ve Lara'nın küçük bir figürü bulunuyor. Ayrıca oyunu ön-sipariş edecek oyuncular, oyun içerisinde Hitman kostumü gibi absürd hediyeler de kazanacak, oyuna farklı bir bakış açısından bakma şansı elde edecek.

Tabii ki de fiziksel ögelerle bitmiyor, bu versiyonu aldığınız zaman oyun içerisinde daha farklı ürünlerle de karşılaşıyorsunuz; oyun içi bölümler ve hikayeler gibi.

Lara Croft And The Temple Of Osiris, PS4 sahibi ve Lara Croft hayranıysanız kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsat. Bizimle kalın.

Tomb Raider Liderliğe Oynuyor

YORUMLAR